PAŹ

Między odrzuceniem a akceptacją.

Warsztaty poświęcone problemowi homoseksualizmu

E. K. Werner - Malento

Centralna Diakonia Życia zaprasza na warsztaty poświęcone problemowi homoseksualizmu.

Dlaczego organizujemy te warsztaty? Dlatego że problem homoseksualizmu różnymi drogami wdziera się do naszego życia. Z jednej strony mamy do czynienia z agresywnymi działaniami środowisk gejowskich. Z drugiej niedawna wypowiedź Papieża odwołująca się przecież do nauczania Katechizmu Kościoła Katolickiego wywołała medialną sensację. Widać więc, że temat wywołuje skrajne emocje a zarazem nie jest dobrze rozumiany również w środowiskach ludzi wierzących.

Jako chrześcijanie nie możemy być bezradni wobec tego problemu. Powinniśmy umieć się z nim zmierzyć, kompetentnie na niego odpowiadać, umieć w razie potrzeby wskazać drogi wyjścia. Temu mają służyć te warsztaty.

Na warsztaty zapraszamy pełnoletnich członków Ruchu (ukończona formacja podstawowa), członków DK (po IOR), kapłanów i osoby zakonne.

Uwaga! _NIE_ są to warsztaty dla osób zmagających się z niechcianymi skłonnościami homoseksualnymi, nie jest to też grupa wsparcia!

Warsztaty odbędą się w dniach 8-11 listopada 2013. Koszt 250 zł/osobę

Miejsce: Dom Rekolekcyjny przy Wyższym Seminarium Duchownym Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni) w Ołtarzewie
ul. Kilińskiego 20
05-850 Ożarów Mazowiecki